5-сынып оқушыларына арналған математика сабағы

28.08.2024
28 тамызда жазғы мектеп аясында 5-сынып оқушыларына арналған математика сабағы өтті. Сабақтың негізгі мақсаты – білімдегі олқылықтарды толтыру және жаңа оқу жылына дайындық болды. Бесінші сынып оқушылары “Ондық бөлшектерге арифметикалық амалдар қолдану” тақырыбы бойынша білімдерін қайталап, тереңдете түсті, бұл оларға негізгі ұғымдар мен есептеу әдістерін жақсырақ түсінуге мүмкіндік берді.
Сабақ қызықты әрі қолжетімді форматта өтті: оқушылар әртүрлі тапсырмаларды орындап, ондық бөлшектермен жұмыс істеу дағдыларын жетілдірді. Мұндай әдіс балаларға тақырыпты меңгеруін күшейтуге ғана емес, сонымен қатар өздерінің математикалық қабілеттеріне деген сенімділікті арттыруға көмектесті. Интенсивті практика оларға жаңа оқу жылында сәтті бастауға қажетті құралдарды берді.